به خانواده گروه مالی آتاریوم خوش آمدید!

درباره آتاریوم : تیم توسعه

درباره تیم حرفه‌ایی ما بیشتر بدانید

درباره آتاریوم همین بس که پس از بیش از ۱۰ سال فعالیت در حوزه بازارهای مالی اعم از بورس، فارکس و کریپتوکارنسی هسته مرکزی گروه مالی آتاریوم تصمیم به آن گرفت که فعالیت خود را گسترش داده و همراهان بیشتری را در پروژه‌های جدید خود به همراه داشته باشد. برای همین منظور تلاش کرد که ابتدا بتواند راهی پربازده و مطمئن برای سرمایه‌گذاری شما عزیزان مهیا سازد. تیم گروه مالی آتاریوم متشکل از متخصصین اقتصادی و تحلیل بازارهای مالی، برنامه‌نویس کامپیوتر و هوشمندسازی، امنیت و مدیریت و بازاریابی است که توانسته است استراتژی و ستاپ‌های معاملاتی خودش را که سالیان سال دانش و تجربه و آزمون را به همراه خود داشته‌اند را برای استفاده شما عزیزان مهیا سازد. به زبان ساده بخواهیم براتون بگیم :

یک راه مطمئن و پربازده برای سرمایه شما را می‌خواهیم دراختیارتان بگذاریم تا در یک مسیر برد برد با همدیگر رشد یابیم …

امین عطار مدیر گروه مالی آتاریوم  توسط مدیریت گروه مالی آتاریوم

قابلیت‌های و توانایی‌های تیم

درباره آتاریوم : توانایی‌های حرفه‌ایی ما

جمعی از بهترین‌ها برای موفقیت در بازارهای مالی

درباره آتاریوم بازهم کافی است به توانمندی‌های گروه مالی آتاریوم اشاره کنیم تا بتوانیم اطمینان، آرامش و آسایش شما را همراه خود داشته باشیم.

راستی! اگر درباره آتاریوم تمایل به کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه عمکلرد همکاری و قوانین و مقررات گروه مالی آتاریوم دارید حتما به بخشهای مربوطه مراجعه کرده و اگر مشکل یا سوالی هنوز باقی مانده بود با ما در ارتباط باشید.

امین عطار مدیر گروه مالی آتاریوم  توسط مدیریت گروه مالی آتاریوم

درباره آتاریوم : توانمندی‌ها و قابلیت‌ها

اقتصاد
تحلیلگری بازارهای مالی
برنامه‌نویسی
مدیریت سرمایه و سبدگردانی
بلاکچین و تکنولوژی‌های جدید
بازاریابی

نمونه معاملات گروه ما را مشاهده کنید

درباره آتاریوم : آخرین معاملات

سعی ما بر این است همیشه بهترین سرمایه شما را بتوانیم ارائه کنیم

درباره آتاریوم و قدرت و کیفیت سیگنال‌ها و معاملات الگوریتمی که ربات‌های گروه مالی آتاریوم ارائه می‌کنند همین بس که برای سالیان سال تجربه، آزمون، آموزش و خطایابی سیستم‌ها معاملاتی، کدهای برنامه‌نویسی و تحلیل‌های بازارهای مالی را در خدمات و محصولات خود خلاصه کرده و با اشتیاق همه آنها را برای استفاده شما در اختیار قرار خواهند داد. مسلم است در این مسیر خطیر هیچ‌گاه گروه مالی آتاریوم هدفش صرفا فروش خدمات و محصولات خود نبوده است و همیشه با تیم پشتیبانی خود تمام نیازها و مشکلات احتمالی آتی شما عزیزان را پس از تهیه محصولات و خدمات، با صبر و حوصله تا حصول اطمینان از نتیجه دلخواه طرفین ادامه خواهد داد.

امین عطار مدیر گروه مالی آتاریوم  توسط مدیریت گروه مالی آتاریوم